• 690 580 590 | 511 123 450
  • rezerwacje@nadnarvia.pl
  • Serock

.

Miejsce rozrywki i odprężenia


Jest to miejsce niezwykłe, pozwalające oderwać się od życia codziennego. Wchodząc na pokład człowiek ma wrażenie że przenosi się do świata natury. Wszystko to co go otacza jest naturalne, miłe i ciepłe. Domek przeznaczony jest dla ok. 15 osób. Jednym z jego pomieszczeń jest sauna / bania ogrzewana estońskim piecem opalanym drewnem.

.

.

.

Impreza w świetnym stylu


Główną przestrzeń domku stanowi część biesiadna, a zarazem relaksacyjna z niewielką przestrzenią do tańca. Duży stół biesiadny, komoda oraz ławki i leżaki to podstawowe wyposażenie tej przestrzeni. Oczywiście mamy również oświetlenie dyskotekowe i nagłośnienie. 

.

.

.

Widoki na świetną zabawę


Od strony wody jest taras widokowy na którym znajduje się grill gazowy oraz prysznic. Z tarasu jest również zejście do wody dla tych, którzy mają ochotę się ochłodzić. Domek stoi na końcu pomostu, na brzegu znajduje się miejsce ogniskowe. 

Uwaga domek nie odpływa.
Nie ma w nim też miejsc do spania! 

.

.

.

.

Cennik


Cena wynajmu obiektu na eventy ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od terminu, czasu oraz ilości osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego, urodzin czy małego spotkania firmowego do max 20 osób. Mamy możliwość zorganizowania cateringu.

Cennik Pływającej Sauny Nad Narvią

Seans 2h – 50 zł osoba
Sauna na wyłączność
– w tygodniu minimum 4 osoby lub 200 zł za 2h
– w weekend minimum 6 osób lub 300 zł za 2h

Ceny oraz daty imprez saunowych podawane są na naszym fanpage’u na  facebooku /pływającasaunanadnarvią

.

.

.

Jeszcze więcej zabawy?


To nie koniec imprezy – wzbogać czas spędzony w domku eventowym o dodatkowe atrakcje na wodzie i w okolicy.

.

.